Cro Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cro Gaming Forum

Forum
 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Još jedan spamerski topic...

Go down 
+2
Vitrutrom
V€RN€ß
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
galadriel123
Malac
Malac
galadriel123


Broj postova : 60
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.03.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptyčet 8 svi - 2:04

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže
[Vrh] Go down
Vitrutrom
W3bM45t3R
W3bM45t3R
Vitrutrom


Broj postova : 314
Age : 29
Lokacija : Virovitica
Registration date : 26.02.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptyčet 8 svi - 14:46

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće
[Vrh] Go down
galadriel123
Malac
Malac
galadriel123


Broj postova : 60
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.03.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptyčet 8 svi - 20:49

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima
[Vrh] Go down
V€RN€ß
Th€ B&G BO$$
Th€ B&G BO$$
V€RN€ß


Broj postova : 322
Age : 29
Registration date : 26.02.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptypet 9 svi - 12:22

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one
[Vrh] Go down
https://crogamers.forumcroatian.com/index
HooligaN1990
Malac
Malac



Broj postova : 57
Lokacija : Osijek
Registration date : 26.03.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptysub 10 svi - 15:49

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja
[Vrh] Go down
Vitrutrom
W3bM45t3R
W3bM45t3R
Vitrutrom


Broj postova : 314
Age : 29
Lokacija : Virovitica
Registration date : 26.02.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptypon 12 svi - 13:08

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja sa svojim kljunovima
[Vrh] Go down
V€RN€ß
Th€ B&G BO$$
Th€ B&G BO$$
V€RN€ß


Broj postova : 322
Age : 29
Registration date : 26.02.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptysri 14 svi - 17:47

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja sa svojim kljunovima oštrijim od noža
[Vrh] Go down
https://crogamers.forumcroatian.com/index
Vitrutrom
W3bM45t3R
W3bM45t3R
Vitrutrom


Broj postova : 314
Age : 29
Lokacija : Virovitica
Registration date : 26.02.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptysri 14 svi - 19:45

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja sa svojim kljunovima oštrijim od noža koji je bio
[Vrh] Go down
galadriel123
Malac
Malac
galadriel123


Broj postova : 60
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.03.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptyčet 22 svi - 13:58

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja sa svojim kljunovima oštrijim od noža koji je bio jučer još kod
[Vrh] Go down
Vitrutrom
W3bM45t3R
W3bM45t3R
Vitrutrom


Broj postova : 314
Age : 29
Lokacija : Virovitica
Registration date : 26.02.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptypon 26 svi - 15:11

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja sa svojim kljunovima oštrijim od noža koji je bio jučer još kod mesara u ruci
[Vrh] Go down
galadriel123
Malac
Malac
galadriel123


Broj postova : 60
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 19.03.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptypon 2 lip - 2:03

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja sa svojim kljunovima oštrijim od noža koji je bio jučer još kod mesara u ruci ali ga je
[Vrh] Go down
Vitrutrom
W3bM45t3R
W3bM45t3R
Vitrutrom


Broj postova : 314
Age : 29
Lokacija : Virovitica
Registration date : 26.02.2008

Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Emptyčet 5 lip - 11:06

jučer sam bio u banani zbog jedne retardirane glupače koja je smrdila tako jako da su svi ostali pobjegli jer je imala virozu pupka koju je primila od tetke smrdljivice koja je bila najpametnija dok šuti,a nikad nije imala veću prangiju u tom kaficu koji je bio tako prašnjav da sam dobio napadaj astme koji je bio tako jak da sam se skoro ugušio u onoj prašini smrdljivoj govnastoj i kad sam izašao bilo mi je još gore kad sam bio povraćao u ženskom vc-u i uđe frendica koja mi kaže vadi kitu dječače ili ću te isjeći motornom pilom pa ćeš ostati bez ruku i nećeš više moći drkat a to je tvoj hobi svake noći oko pola 10 a stara stalno vreba tako da ti ga isčupa pa da to skuha s rižom u umaku od sirovog pekmeza i dinstanog crvenog luka pa da ga poslije toga izreže na sitne komadiće i baci kokošima da ga one dokrajiče do kraja sa svojim kljunovima oštrijim od noža koji je bio jučer još kod mesara u ruci ali ga je bacio u baštu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Još jedan spamerski topic...   Još jedan spamerski topic... - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Još jedan spamerski topic...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Cro Gaming Forum :: Off Topic :: Sve ostalo-
Forum(o)Bir: